فهرست بستن

درباره ما

                     ۱

تیم ما

شرکت مهندسی آشنا آرشه سازه در شهریور ماه سال ۱۳۹۵ در راستای طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی و همچنین برگزاری و ساخت غرفه های نمایشگاهی و با ادغام شرکت رویا سازه آرشه به منظور گسترش امور اجرایی تأسیس گردید.

خدمات ما

از جمله خدماتی که شرکت مهندسی آشنا آرشه سازه انجام می دهد بازدید از محل پروژه و مشاوره رایگان می باشد. همچنین انجام کلیه طراحی های سه بعدی ، برآورد اولیه و دیگر مسائل مربوط به معماری ساختمان از دیگر خدمات ما در این زمینه می باشد.

داستان ما

شرکت مهندسی آشنا آرشه سازه پس از موفقیت های چشمگیر خود در عرصه معماری در سال ۱۳۹۷ سایت فریلنسری و فروشگاه اینترنتی آرشه پلاس را راه اندازی نمود.

این ایده با تأکید بر توسعه دانش بنیان معماری و استخدام فریلنسر در ابعاد گوناگون و همین طور آسان سازی دستیابی به اطلاعات برای متخصصین این رشته به وجود آمد.

از جمله خدماتی که متخصصین معمار در رده های گوناگون می توانند با عضویت در آرشه پلاس به آن دست پیدا کنند را می توانند در سایت http://www.arshehplus.com مطالعه کنند.

امیدواریم که با قدم نهادن در این راه بتوانیم کمکی به دوستان و هموطنان خود در این مرز و بوم کرده باشیم. موفق و پیروز باشید.مدیریت شرکت مهندسی آشنا آرشه سازه